Koncert OSTR – W drodze po szczęście


Koncert OSTR – W drodze po szczęście – to hasło, które poruszyło serca wszystkich miłośników dobrej muzyki w Polsce. W ramach trasy koncertowej wspaniałego polskiego rapera Odzyskiwanie Skrzydeł To Riches, 14 grudnia stał się dla fanów prawdziwym tygodniem radości.

Już od samego początku show światła i dźwięki towarzyszyły występowi OSTR’a. Dobrze przemyślana setlista zawierała nie tylko jego najsławniejsze utwory, takie jak: „Kukurydza” czy „Droga”, ale również nowe i pożerające hip-hopowe kompozycje. Publiczność podskakiwała i śpiewała wraz z OSTR’em nawet najdrobniejsze szczegóły jego przebojów.

Potem energia mocno sięgnęła zenitu, a atmosfera na sali się rozgrzała. Na swoją kolej czekały inne gospodarze sceny hip-hopowej: Liroy, DJ Haem i Paluch. Wcielili się oni gromadnie w kolektywnego OSTR’a i mieli spory udział w zaproponowaniu całej szerokiej spektrum piosenek budujacych postawę optymizmu.

Raper przyciagnąl miasto swoją obecności i doskonałym show. Wiemy na pewno, że ta trasa była niesamowita i udał się perfekcyjny spektakl, który dostarczył fanom ekscytujacych doznań. Przed nami kolejne eventy!

Koncert OSTR – W drodze po szczęście: jeżeli pragniesz poznać takie utwory Jak „Na pewno”, „Mówiłeś” czy „Radzę sobie jakoś”, to najlepszym miejscem na ich usłyszenie jest właśnie koncert OSTR. Organizatorzy wiedząc, że rap przypadnie do gustu licznemu gronu fanów, postanowili wyjść im naprzeciw i zaprosić ich 22 października do Poznańskiego centrum konferencyjno-kongresowego MTP.

Atmosfera podczas tego wydarzenia z pewnością będzie elektryzująca – każdy może się spodziewać dzikich okrzyków na cześć ulubionych raperów oraz hałasujących pełnymi pojemnikami cheerleaderów. Nie zabraknie również kultowych chilloutowych podkastów i wideo-wykładów.

Koncert nie tylko da fanom OSTR niesamowitą okazję, żeby osobiście spotkać swoich idoli, ale umożliwi również przeniesienie się w czasie do starszych raperów, którzy wciągali nasze serca swoją energią i nitkami słów. Koncert będzie doskonałym okazaniem sentymentu do takich hip-hopowych hitów, jak „Tylko z mojej głowy” czy „Mam & Rytmoner”.

Jeśli myślisz o sprawieniu sobie niesamowitego prezentu i spełnieniu marzeń o spotkaniu ulubionych raperów, już teraz zarezerwuj miejsce na koncercie OSTR. Gwarantujemy, że powracając z niego będziesz czuć radosne szczęście!

Dzisiaj 21 marca, OSTR oczarował fanów swoją solową trasą „W drodze po szczęście”. Raper wystąpił w kultowym klubie Stodoła w Warszawie, gdzie niemal 4 tysiące fanów spędziło noc pełną szybkiego tempa, ekspresyjnych zmian lini rymu i utworów, które na stałe wpisały się do polskiej sceny hip-hopu.

Mimo długich lat bycia na scenie, OSTR pozostaje aktywny i wciąż tworzy muzykę dla swoich fanów. Gorąco przywitany przez publiczność, rozpoczął swój energiczny koncert od starcia numeru „SMC” z albumu „37 Mili Powodów” z albumu z 2003 roku. Następnie publiczność tańczyła i śpiewała wraz z nim kolejne hity, takie jak „Funk Soul Funk”, „Kierunek west” czy „Chillujemy”.

Utwory OSTRA podbijają serca wielu Polakom od lat, dlatego też wspólne śpiewanie było widoczne na każdym kroku. Publika śpiewała razem ze sceny o Chrystusie i jego dobroci oraz o młodości i szaleństwie razem z jego ulubionymi utworami.

Do prawdziwego szału doprowadził swojego pieska Puga, po którego pojawieniu się, publiczność ponownie eksplodowała. Był to bez dwóch zdań niesamowity koncert dla miłośników rapu z prawdziwego zdarzenia.

Related Posts

Płyta rapera O.S.T.RPłyta rapera O.S.T.R

O.S.T.R., jeden z najbardziej uznanych polskich raperów, wyprodukował nową przykuwającą uwagę płytę pt. „Astronomia”. To odważne muzyczne doświadczenie ukazuje połączenie rapu i losowe dźwięki tworzone przez sam O.S.T.R.. Kompozycje skupiają

Album muzyczny rokuAlbum muzyczny roku

Minął 2018 rok, a my mamy przyjemny pomysł na podsumowanie tego okresu: album muzyczny roku. Od ogłoszenia listy nominacji do nagrody Grammy w listopadzie, postanowiliśmy przeanalizować wszystkie albumy, które wywołały